Za upit stan Beogradu bele vode pronađeno 226 oglasa

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla, 148m2 - A REFLECTION FOR ALL TIME

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla - A REFLECTION FOR ALL TIMES 4.0, 148m2 (two terraces 23m2), 12/25, central heating, lift, air... više

926.888€ (6 262 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 12/25 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

LUKSUZAN 4.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

421.888€ (3 980 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

JEDINSTVENA NEKRETNINA - KULA BEOGRAD - 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u... više

1.628.888€ (9 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 19.sprat

PRODAJA, 4.0, LUKSUZAN STAN, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera je sinonim za kvalitet, luksuz, izgled i savrsenu lokaciju za zivot. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim... više

1.860.000€ (8 378 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

PRODAJA, STUDIO U BW SIMFONIJA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je izuzetno atraktivan studio apartman koji se nalazi u prestiznoj zgradi BW Simfonija u sklopu projekta Beograd na vodi. Stan se prodaje... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 54m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 54m2 (terasa 6m2), 5/15, CG, lift, interfon, garaža Stan u Beogradu na vodi, u... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM REDU DO REKE 4.0, 117m2 (terasa 6m2), CG, lift, 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova