Za upit stan Beogradu bele vode pronađeno 226 oglasa

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 75m2, 226875 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je... više

226.875€ (3 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Aria, 4.0, 109m2, 535000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više

535.000€ (4 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 8/21 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Savska, 3.0, 72m2, 355000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veličine u blizini škole, vrtića, mall-a,... više

355.000€ (4 930 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Riviera, 3.0, 153m2, 1000000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

1.000.000€ (6 535 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 18.sprat

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 2.5, 60m2, 179980 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom... više

179.980€ (2 999 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW Riviera, 3.0, 120m2, 960000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - BW Riviera, nalazi se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

960.000€ (8 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 120m²
  • 6.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 140m2, 1250000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Najatraktivnija zgrada unutar projekta BW, elegantni prostori i sofisticirani materijali odaju osećaj ekskluzivnosti. Glavna prednost i odlika... više

1.250.000€ (8 928 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 15/17 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, BELVIL, NOVI BEOGRAD

Belvil, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

Na prodaju trosoban stan u zgradi

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se moderan trosoban stan u prestižnoj zgradi "Libera", sa terasa koja gleda na glavni ulaz u TC "Galerija". Stan se nalazi na atraktivnoj... više

355.000€ (4 863 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 9/16 spratova

PRODAJA, TROSOBAN STAN, BEOGRAD NA VODI, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.017.888€ (6 652 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 20.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 109m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - odmah useljiv, ekskluzivna ponuda! 4.0, 109m2 (dve terase 11m2),... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 27m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 0.5, 27m2 (terasa 3m2), 3/16, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju studio-garsonjera... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3/16 spratova