Za upit stan Beogradu bele vode pronađeno 226 oglasa

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Grocka, Boleč, Pavla Nikolića , 2.5, 96m2, 98000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

98.000€ (1 020 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²

Grocka, Boleč, 8. marta, 3.0, 63m2, 87000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na... više

87.000€ (1 380 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Grocka, Boleč, 8. marta, 1.5, 40m2, 65000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 127226, II/II, terasa, uknjizen. Продаје се светао стан у згради која је у потпуности реновирана. Стан садржи комбиновану кухињу... više

65.000€ (1 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Železnik, Svete Milutinovića, 4.5, 134m2, 294800EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 65875, I/III, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

294.800€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 134m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA BEZANIJSKOJ KOSI

Bezanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican cetvorosoban stan, potpuno opremljen. Nalazi se u lepo odrzavanoj zgradi, pozicioniranoj u parkovskom... više

259.000€ (3 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 130m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 4.0, 130m2 (terasa 14m2), 3/4, CG, lift, interfon, garaža Na prodaju četvorosoban, trostrano... više

685.000€ (5 269 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 3/4 spratova

STARI GRAD CENTAR 58m2 , T , 285000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Jelene Cetkovic, 3.0, 58 m2 sa terasom, IV od IV sprata, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 4.sprat

PALILULA KARABURMA 36m2 , 105000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski... više

105.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • Prizemlje