Za upit stan Beograd Bulevar pronađeno 170 oglasa

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića, 92m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3.5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

420.000€ (4 565 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 8/8 spratova

Vračar, Resavska, 86m2, salonski, uknjižen ID#1574

Centar, Vračar, Beograd

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Predraga Vasića, 2.0, 50m2, 133000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 112926, III/III, uknjizen. Atraktivan stan na dobroj lokaciji, jedna stanica do Bulevara. Zgrada iz 2009.godine sa ukupno 6 stanova.... više

133.000€ (2 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

3.0 Vračar, Sime Igumanova, 74m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena... više

308.000€ (4 162 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 5/7 spratova

PALILULA KARABURMA 36m2 , 105000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski... više

105.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička, 319m2, BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4.0, 319m2 (dvorište 76m2 i atrijum 66m2), CG, lift, PR/6 Sjajna prilika! Nudimo vam luksuzan stan sa dvorištem... više

1.000.000€ (3 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 319m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Lux – Đevđelijska 157kvm + garažna mesta po želji

Lion, Zvezdara, Beograd

Penthouse, duplex od 157kvm, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. I nivo od 100kvm ima: ulazini deo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom... više

385.000€ (2 452 €/m²)

  • Garsonjera
  • 157m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova