Za upit stan Beograd Bulevar pronađeno 170 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Paje Jovanovića 58m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

3.0, 58m2, 3/3, EG, klima, interfon, internet, KTV Na samom vrhu Učiteljskog naselja, paralelno sa Bulevarom kralja Aleksandra, prostire se... više

199.000€ (3 431 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, IZUZETAN DUPLEKS 157M2, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Prodajemo cetvorosoban dupleks sa dva ulaza kod Liona, na jednoj od najprestiznijih lokacija na Zvezdari. Stan je dizajniran sa ciljem da pruzi... više

410.000€ (2 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 3.0, 130m2, 450000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno... više

450.000€ (3 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

VRACAR VUKOV SPOMENIK 160m2 , L , 595000e

Vukov Spomenik, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Vukov spomenik, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 160 m2 sa lodjom, IV od IV sprata (iznad je tavanski... više

595.000€ (3 718 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4.sprat

PRODAJE SE KOMFORAN TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 4.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 275000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Ladne vode, 2.0, 41m2, 117500 EUR

Mirijevo, Beograd

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

STARI GRAD CENTAR 83m2 , T , 280000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I... više

280.000€ (3 373 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova