Za upit stan 110000 pronađeno 5006 oglasa

Rtanj, Boljevac – hostel „Panorama“ – 1092kvm ID#18202

centar, Boljevac, Boljevac

Hostel “Panorama” nalazi se na magistralnom putu Paraćin – Zaječar, iznad Boljevca (u podnožju planine Rtanj). U prizemlju se nalaze dve odvojene... više

1.100.000€ (1 009 €/m²)

  • Garsonjera
  • 1090m²
  • Prizemlje

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vračar, centar - Lazarevićeva, 151m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Lazarevićeva 4.0, 151m2 (terasa 6m2 + lođa 3m2), 6/7, CG, lift, interfon, podrum, garaža U ponudi luksuzan stan koji pruža... više

1.200.000€ (7 947 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 151m²
  • 6/7 spratova

KNEZ MIHAILOVA – APARTMANI – RUSKI CAR

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu na najprestiznijoj poziciji u Beogradu. Investicija kakva se retko pojavljuje na trzistu. Devet moderno... više

1.390.000€ (6 780 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 205m²
  • 4.sprat

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 237m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 5.0, 237m2 (četiri terase 40m2+61,20m2 dvorište), PR/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža... više

1.234.584€ (5 209 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 140m2, 1250000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Najatraktivnija zgrada unutar projekta BW, elegantni prostori i sofisticirani materijali odaju osećaj ekskluzivnosti. Glavna prednost i odlika... više

1.250.000€ (8 928 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 15/17 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 7.0, 277m2, 1200000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106419, IV/V, dupleks, uknjizen, novogradnja. Luksuzan, porodican duplex u zgradi novije gradnje, u srcu Beograda, na Vracaru... više

1.200.000€ (4 332 €/m²)

  • 7 soba
  • 277m²
  • 4/5 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Vračar, Krunska, Braće Nedić, 4.0, 250m2, 1250000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123527, III/V, lift, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Otmen i udoban porodican stan, po strukturi 4.0, uknjizen... više

1.250.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 250m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad - Luksuzan, penthous stan sa bazenom ID#1001092

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi četvorosoban penthouse stan u centru grada sa bazenom i spa centrom, namešten... više

1.500.000€ (8 875 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 169m²
  • 4.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.457.500€ (4 390 €/m²)

  • 5 soba
  • 332m²
  • Prizemlje