Dedinje, Savski Venac, Beograd
Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora.... više
950.000€ (5 428 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
4.0, 115m2 (tri terase), 1/5, CG, LUX, lift, klima, garažno mesto, video nadzor, podrum, interfon, internet, telefon, ktv. Novopazarska ulica... više
950.000€ (8 260 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
4.0, 175m2 + terasa 70m2, vpr/4, EG/podno, LUX, ktv, internet, interfon, ostava, odmah useljiv Dedinje spada u jedan od najlepših i najšumovitijih... više
950.000€ (5 428 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM REDU DO REKE 4.0, 117m2 (terasa 6m2), CG, lift, 6/20,... više
950.000€ (8 119 €/m²)
Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više
950.000€ (3 974 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 118271, V/VII, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze zamena(), pogodan za pp, deljiv,... više
851.000€ (3 700 €/m²)
Centar, Kopaonik
Zaseban konak u luksuznom kompleksu Konaci, u samom centru, najtraženijoj lokaciji. Od tri etaže konaka dve su na prodaju. Potpuno su zasebne... više
960.000€ (4 343 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više
892.888€ (6 332 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više
900.000€ (5 000 €/m²)
Cvetni Trg, Vracar, Beograd
U prilici smo da Vam ponudimo autentican salonski stan u najuzem centru, koji je veoma pazljivo rekonstruisan, prilagodjen savremenim uslovima... više
900.000€ (4 787 €/m²)
Blok 65, Novi Beograd, Beograd
Retko u ponudi ovako luksuzno opremljen stan od 140 m2, na 19/22 spratova, u jednoj od najlepših zgrada na Novom Beogradu Wellport, Stan se... više
840.000€ (6 000 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više
990.000€ (7 557 €/m²)