Za upit sivoj fazi bgd pronađeno 49 oglasa

cena sa namestajem ID#5719

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Crveni krst, uknjižen 1/1, funkcionalan, jednoiposoban, svetao, renoviran stan, prodaje se potpuno opremljen kućnim aparatima i nameštajem.... više

132.000€ (4 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

VRACAR VRACAR 19m2 , 95000e

Vracar, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet,... više

95.000€ (5 000 €/m²)

  • 19m²

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Košutnjak - Diplomatsko naselje -Vila, bazen, 9 ari ID#1534

Golf naselje, Čukarica, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - Ekskluzivno prodaje - U ulici Beogradskog bataljona, u kraju poznatom kao Rezidencijalno Diplomatsko naselje, na Opštini... više

2.800.000€ (2 800 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Surčin, tri spratne kuće u nizu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće... više

765.000€ (1 645 €/m²)

  • 465m²
  • .sprat

ZVEZDARA CRVENI KRST 87m2 , T , 389000e

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vojislava Ilica, 3.5, 87 m2 sa terasom, IV od VIII spratova, toplotne pumpe, telefon, lift,... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4.sprat

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

Čukarica, Sremčica, Beogradska, 9.0, 357m2, 320000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 122745, 8a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova,... više

320.000€ (896 €/m²)

  • 357m²

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova