Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2650 oglasa

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 88800EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

88.800€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Novi Sad, Novo Naselje, Stevana Hristića, 1.5, 48m2, 143000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126487, II/V, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Na prodaju renoviran jednoiposoban stan od 48m2 na Novom naselju.... više

143.000€ (2 979 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar vojvode Stepe, 1.0, 48m2, 130000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125849, II/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. Stan je u mirnom delu Novog naselja. Gleda na dve strane: na bulevar i... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Voždovac, Dušanovac, Maksima Gorkog, 2.0, 48m2, 232000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 123053, II/V, lift, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Merin Hill kompleks. Super... više

232.000€ (4 833 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.0, 48m2, 137000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 121446, II/, uknjizen. Prodaje se uknjizen dvosoban, dvorisno orijentisan stan od 48.39m2, na drugom spratu. Centralno je grejanje... više

137.000€ (2 854 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 48m2, 139200EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

139.200€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/6 spratova

Palilula, Karaburma, Danteova, 3.0, 48m2, 169000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116133, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno... više

169.000€ (3 520 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Kisačka, 2.0, 48m2, 180000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, povrsine 48 m2, u novogradnji. Stan je... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 48m2, 130000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 111136, I/IV, terasa, uknjizen, stara gradnja. Prodajem klasican dvosoban stan na prvom spratu na Podbari u blizini Almaske crkve... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Politika, Hilandarska, 2.0, 48m2, 230000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

230.000€ (4 791 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Novi Sad, Telep, Jovana Bijelića, 48m2, 64800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 107726, PR/, izlog, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

64.800€ (1 350 €/m²)

  • 48m²