Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2650 oglasa

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Podbara, Koče Kolarova, 2.0, 48m2, 128000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129539, VPR/IV, uknjizen, podrum. Prodaje se prelep, kompletno renoviran dvosoban stan od 48 m² kod Almaske crkve. Topla i svetla... više

128.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa... više

103.100€ (2 147 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa,

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više

138.000€ (2 875 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Na prodaju dvosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na trecem spratu kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

78.670€ (1 638 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Obratite pažnju, ne propustite, poodmakla faza radova, Dvosoban stan sa fantas

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

89.810€ (1 871 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Prodaje se jednosoban stan u Tivtu

Tivat

Investitor prodaje jednosoban stan u izgradnji u Tivtu u novom stambenom projektu Dumidran 149-5. Stan se nalazi na 1. spratu i ima ukupnu površinu... više

159.783€ (3 328 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan KOPAONIK, 105230€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

105.230€ (2 192 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju – Seosko imanje u Dubokoj (7.7 ari), kuća + pomoćne zgrade + dod

Duboka, Okolina, Jagodina

Prodaje se prelepo seosko imanje u selu Duboka, idealno za one koji traže mir, prirodu, autentičan ambijent i funkcionalnost – na samo 20 minuta... više

13.000€ (270 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje