Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2650 oglasa

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 2.0, 48m2, 115200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 95867, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom,... više

115.200€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

Tivat, Centar, , 1.0, 48m2, 184000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72027, I/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

184.000€ (3 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar - Nov dvosoban stan ID#1000989

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan dvosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

151.410€ (3 090 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 49m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Kuća 49m2, 10 ari placa, Konatice, Obrenovac - 28.000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. Kuća se sastoji iz dnevnog boravka sa... više

28.000€ (571 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u... više

79.050€ (1 613 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Ivana Mičurina, 2.0, 49m2, 148000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada.... više

148.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 2.0, 49m2, 152000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici.... više

152.000€ (3 102 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7.sprat

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

86.240€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 48,74m2-Treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

85.750€ (1 750 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat