Trosoban stan, Novi Sad - Liman 1 | Prodaja · 64m² · 190.000€
Liman 1 , Liman 1, Novi Sad, Srbija
190.000€
2 968 €/m²
Trosoban stan NOVI SAD, 190000€
Tip
Stan
Površina
64 m²
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cena
- 190.000€
- Površina
- 64 m² (2 968 €/m²)
- Sprat
- 9
- Ukup. spratova
- 10
- Terasa
- Da
- Lift
- Da
- Uknjižen
- Da
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 1496546
Opis
Agencijska oznaka-1102631
CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta, Štranda. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kao i prirodnom ventilacijom, dve velike spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa. Zamenjeni PVC prozori, postavljena klima. Nalazi se u zgradi sa dva nova lifta, pripadajuća ostava u prizemlju zgrade. Uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Kontakt 021 427 ... Prikaži broj ili 060 823 ... Prikaži broj
Kontakt info
- Agencija
-
TOTAL nekretnine
- Kontakt osoba
- Mihailo Radović
- Telefon 1
- 064/823-... Prikaži broj
- Adresa
- Železnička 15, Novi Sad
- Novi Sad , Srbija
Slične nekretnine
Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€
- 180.000€ 52 m2
Novi Sad, Liman 4, Balzakova, 2.0, 55m2, 180000EUR
- 180.000€ 55 m2
Novi Sad, Liman 2, , 2.0, 56m2, 180000EUR
- 180.000€ 56 m2
Trosoban stan NOVI SAD, 176000€
- 176.000€ 80 m2
Novi Sad, Liman I - Uknjižen dvosoban stan ID#1001167
- 170.000€ 62 m2
Novi Sad, Liman 4, Narodnog fronta, 3.0, 80m2, 190000EUR
- 190.000€ 80 m2
Novi Sad, Liman II - Komforan trosoban stan ID#1001112
- 193.000€ 75 m2
Trosoban stan NOVI SAD, 167000€
- 167.000€ 56 m2