Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Kuća sa dvorištem, pomoćnim objektom i garažom !!!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju kuća sa dvorištem i garažom !!! U mirnom delu grada blizu bolnice , fakulteta , marketa i parkova prodajemo kuću za veću porodicu... više

113.500€ (834 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Sredjena kuća u mirnom delu Gloždaka

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća sa upotrebnom dozvolom, ukupno 4 spavaće sobe, smeštena u mirnom i porodičnom kraju . Ova... više

120.000€ (588 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja, Kuća, Vranje, Ogledna stanica

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

109.000€ (703 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Kuća u Durlanu, 210m2, odlična lokacija

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata,... više

245.000€ (1 166 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Seosko imanje 83m2 + 40 m2, 4 ha, Grabovac, Obrenovac - 78.000€

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena... više

78.000€ (939 €/m²)

  • 83m²
  • .sprat

Kuća, Palilula 220m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelepa kuća na Paliluli. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, u blizini Kule. Idealna investicija za miran... više

250.000€ (1 136 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Starija kuća sa uličnim lokalom na odličnoj lokaciji, Ž.stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju starija kuća na maloj parceli, sa kvalitetnim lokalom u prizemlju. Lokal je pretežni kvalitet nekretnine, stambeni... više

154.000€ (1 811 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Odlična porodična kuća u izgradnji, 230m2, Po+vp+1, plac 832m2, na putu za D

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

100.000€ (434 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Vikendica, Sićevo , 62 m2, 10 ara

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica u vikend naselju Sićevo na udaljenosti od Niša 16 km, u neposrednoj blizini restorana „Mali Vikend“ i magistralnog puta... više

63.000€ (1 016 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 288400€

Bocke, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Bocke, plac površine 4.061m2 sa vikend kućom od 21m2.+++ Agencijska oznaka 3090882, odličan plac na Bockama. Povšine 4.061m2.... više

288.400€ (13 733 €/m²)

  • 21m²

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 133900€

Cardak, Sremska Kamenica

Uknjižena trosobna kuća na Čardaku (Sremska Kamenica) na placu od 935 m2. Čvrsta gradnja, grejanje na gas, IDS 88546. više

133.900€ (1 912 €/m²)

  • 70m²

Trosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090126 - DVOJNA renovirana trosobna kuća na tihoj lokaciji Telepa, kuća se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog... više

185.400€ (1 854 €/m²)

  • 100m²