Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Dve kuće, 4 stambene jedinice, 162m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su... više

79.000€ (487 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje

Petrovaradin - Puckaroš - Uknjižena luksuzna kuća ID#3000075

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Puckaroš. Odlična, nova, po strukturi šestosobna kuća visokog kvaliteta gradnje. Pozicionirana na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

607.700€ (1 688 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/1 spratova

Tipska kuća u Petrovaradinu, Mišeluk,

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće... više

178.500€ (2 445 €/m²)

  • 73m²
  • 1/2 spratova

KUĆA, TELEČKA, PORODIČNA!!

Telečka, Okolina, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se... više

46.000€ (345 €/m²)

  • 133m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više

48.000€ (436 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

NOVIJA PORODIČNA KUĆA U PRIGREVICI

Prigrevica, Okolina, Apatin

KUĆA U lepoj ulici Prigrevice se prodaje porodična kuča od 155m2 na parceli od 668m2. Kuća je novije gradnje, lepo održavana, sagrađena u tri... više

65.000€ (419 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Kuca, Kalac Brdo

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Kalac Brdu povrsine 261 m2, parcele 315 m2. Kuca se sastoji od tri etaze. Sve etaze su istog rasporeda,ulazni hodnik iz koga... više

125.000€ (478 €/m²)

  • 261m²
  • Prizemlje

PORODIČNA KUĆA U BEZDANU!

Bezdan, Okolina, Sombor

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više

66.950€ (369 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih... više

63.000€ (1 067 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje, 175m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 175m2, Po+Pr+1, EG, telefon, podrum, parking, struja, voda Kuća sa pogledom na Dunav na... više

250.000€ (1 428 €/m²)

  • 175m²
  • .sprat

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače, 130m2

Meljak, Barajevo, Beograd

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače kuća, 130m2 (terasa 20m2), PR + 1, EG, telefon, parking, video nadzor, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

186.000€ (1 430 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Kovin, Pločica - Kralja Petra I, 110m2

Okolina, Kovin

Kovin, Pločica - Kralja Petra I kuća, 110m2 (terasa5m2), prizemlje, TA, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

56.000€ (509 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje