Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

OPOVO OPOVO 88m2 , 142+D , 250000e

Opovo, Opovo, Opovo

Prodajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, sa pomoćnim objektima, na prostranom placu koji nudi bezbroj mogućnosti, hedonističkih i poslovnih.... više

250.000€ (2 840 €/m²)

  • 88m²

LAZAREVAC STEPOJEVAC 99m2 , 60000e

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²

Nova spratna kuća u miru Kočinog sela – Vaša prilika za idealan dom! Spuš

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine.... više

60.000€ (397 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

Prizemna kuća sa velikim placem u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna,... više

105.000€ (1 438 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Renovirana kuća u Popovcu na lepoj lokaciji

Popovac, Okolina, Paraćin

Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa... više

40.000€ (444 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Kuća Pr+Pk

Sarina Međa, Jagodina

Može zamena za dvosoban stan u Jagodini ili jedan manji u Kragujevcu. više

93.000€ (715 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 17.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

17.000€ (425 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

Seosko gazdinstvo sa starom kućom od 89 m2 i 15854 m2 zemlje

Orašje, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više

16.000€ (179 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Šestosobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 669500€

Dudara, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka 3091329 - Uknjižena LUX kuća na odličnoj lokaciji blizu Karlovačke Gimnazije, sportskih terena i parka , Kuća je kvalitetne... više

669.500€ (1 859 €/m²)

  • 360m²

Košutnjak - Diplomatsko naselje -Vila, bazen, 9 ari ID#1534

Golf naselje, Čukarica, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - Ekskluzivno prodaje - U ulici Beogradskog bataljona, u kraju poznatom kao Rezidencijalno Diplomatsko naselje, na Opštini... više

2.800.000€ (2 800 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Salajka - Uknjižena, dvojna spratna kuća ID#3000119

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Uknjižena, dvojna petosobna spratna kuća u blizini Partizanske i Šajkaške ulice, osnovne i srednje škole, Lidla... Plac je... više

502.125€ (2 575 €/m²)

  • 195m²
  • Prizemlje/2 spratova

SARMANTNA GRADSKA KUCA U NAJLEPSEM DELU VRACARA

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Sarmantna gradska kuca, tipicna za vreme svog nastanka, nalazi se u prelepom dvoristu sa starim stablima ukupne povrsine 276m2 odn. 2,7 6ari.... više

450.000€ (4 455 €/m²)

  • 101m²