Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1331 oglasa

VRACAR HRAM 65m2 , 10(L) , 235000e

Hram, Vracar, Beograd

Agent prodaje: Nikola 060/0244-777 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA. uknjizen 2/4 SUMATOVACKA više

235.000€ (3 615 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Beograd, Voždovac- Braće Jerković, 2.5, 70m2

Braće Jerković, Beograd

Beograd, Voždovac- Braće Jerković Braće Jerkovića 2.5, 70m2 U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 70 m2, smešten na prvom spratu... više

189.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#1651

Cerak, Čukarica, Beograd

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više

115.000€ (3 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

hitno nov stan cena dogovor ID#5709

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 87m2, 108900EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53... više

108.900€ (1 251 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Podbara, Jug Bogdanova, 1.5, 29m2, 70000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 125386, II/. Prodaje se jednoiposoban stan na podbari u Jug Bogdana. Poseduje izdvojenu spavacu sobu. Grejanje je na struju(... više

70.000€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 29m²
  • 2.sprat

Vračar, Crveni krst, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 540500 EUR

Crveni Krst, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

540.500€ (5 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se stambena jedinica u mirnom naselju Jagodine – spremna za useljenje

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalna stambena jedinica smeštena na placu od 4 ara, idealna za porodični život u prijatnom i tihom okruženju. Prostor je... više

55.000€ (859 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 55000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101779 CENA 55.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Uknjižena... više

55.000€ (2 619 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/1 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 252350€

Centar, Novi Sad

Trosoban stan sa spektakularnim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu.+++Agencijska oznaka 1096494, Novi Sad, Centar, 70m2, trosoban,... više

252.350€ (3 605 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/18 spratova