Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1205 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 4.5 povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog... više

163.656€ (1 818 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

NOVI SAD, 97400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 5089515 - Jednoiposoban stan na Telepu. Poseduje spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Terasa i lepo uredjeno... više

97.400€ (2 265 €/m²)

  • Garsonjera
  • 43m²

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta,... više

190.000€ (2 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 9/10 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102510. cena 95.000eu +3% agencijske provizije. Odlična komplet opremljena garsonjera koja se nalazi u neposrednoj... više

95.000€ (3 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 529000€

Centar, Novi Sad

Ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnoj novoj zgradi – strogi centar! Agencijska oznaka stana 1102409, Novi Sad, Centar. CENA 529000 sa... više

529.000€ (4 943 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 5/7 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102311 CENA 160.000e +3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM numerisanim u dvorištu zgrade u ceni. Prodaje se kompletno... više

160.000€ (2 962 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više

140.000€ (3 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101929 CENA: 250 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju prelep stan okružen zelenilom na jednoj od najtraženijih lokacija... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101721 - Cena 170 000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan u blizini Futoške pijace. Po strukturi je... više

170.000€ (3 269 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova