Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1217 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 142490€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini... više

142.490€ (2 456 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 157500€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102571 - Cena 157 500 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižena jednoiposoban stan u Petrovaradinu u Starom gradu. Sastoji... više

157.500€ (4 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/1 spratova

Novogradnja,Palilula, 3.0, 72 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan u useljivoj novogradnji, Palilula projektovane površine 72 m2. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,... više

181.700€ (2 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/6 spratova

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Golf naselje, Beogradskog bataljona, 102m2+35m2 galerija, lux ID#1559

Golf naselje, Čukarica, Beograd

U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više

384.000€ (3 764 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Cara Dušana - Četvorosoban stan sa bazenom ID#1000805

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više

618.000€ (2 575 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 240m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, namešten troiposoban stan ID#1000850

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više

173.000€ (2 276 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Matrozova, 2.0, 56m2, 101000 EUR

Batajnica, Beograd

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne... više

101.000€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Nova, neuseljavana garsonjera ID#1001130

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Nova, neuseljavana garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini... više

92.700€ (3 708 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5.sprat

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

89.610€ (2 560 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

179.220€ (2 560 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Namešten dvosoban stan ID#1001180

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdvajamo iz ponude namešten, komforan po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

210.900€ (3 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova