Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1358 oglasa

Dvosoban stan sa nameštajem u naselju Levač

Levač, Jagodina

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina... više

51.750€ (750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

TROIPOSOBAN, PORODIČNI STAN 80m², III sprat, FUTOG, NOVI SAD - 128.000€

Futog, Novi Sad

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na trećem (ujedno i poslednjem) spratu novije zgrade u mirnom delu Futoga. Stan... više

128.000€ (1 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 3/3 spratova

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Renoviran dvosoban stan kod Železničke stanice, 47m2, Novi Sad - 115.000€

Banatić, Novi Sad

Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više

115.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5.sprat

STANOVI U NOVOGRADNJI 40.68m², I sprat – Novi Sad - 85.428€

Veternik, Novi Sad

Novogradnju potpisuje iskusan investitor iz Novog Sada, prepoznatljiv po pouzdanoj gradnji i pažnji posvećenoj svakom detalju. Objekti su projektovani... više

85.428€ (2 135 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Stan u izgradnji, 39 m², I sprat – Rvati - 66.300€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Jednoiposoban stan | 1. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se kvalitetan jednoiposoban stan površine 39 m², u modernoj stambeno-poslovnoj... više

66.300€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 64, 61 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 103.053 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64,61 m² na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

103.053€ (1 610 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Sokobanja stan 26.4kvm - polunamesten - park Borići

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu... više

42.000€ (1 615 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova