Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 563 oglasa

Na prodaju jednoiposobni stan 48 m2 na Panteleju

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 48 m2 na Panteleju. Stan se nalazi u suterenu nove zgrade, pored glavnog ulaza do stana se može doći i posebnim... više

74.400€ (1 550 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • Prizemlje

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjica. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: Dnevne sobe... više

146.000€ (2 085 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 5/10 spratova

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića, sa pogledom na Svetosavski park Stan se nalazi na izuzetnoj... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/10 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.210€ (1 939 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 60.28 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja... više

145.880€ (2 431 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na četvrtom... više

190.830€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 4/8 spratova

Na prodaju 1.5 stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u Centru, u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne... više

59.000€ (1 903 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Na prodaju cetvorosoban stan 112m² - Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji manje porodicne stambene zgrade, u blizini Lidla i DIS-a. Stan se nalazi na 3. spratu... više

179.000€ (1 598 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova

3.0. Centar, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za... više

190.000€ (1 938 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 6.sprat

4.0 Centar, Sinđelićev Trg

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija... više

168.000€ (1 680 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 2/5 spratova