Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 563 oglasa

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

118.289€ (1 877 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Komforan porodičan stan od 83m² u strogom centru Niša kod Ureda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 83m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod Ureda, u... više

168.000€ (2 024 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 4/5 spratova

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

84.531€ (1 921 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

184.550€ (2 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 1/7 spratova

Odličan 3.0 stan - Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 5. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

161.900€ (2 049 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 5/9 spratova

Odličan 3.0 stan na bulevaru kod Zone 3

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 4. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

161.900€ (2 049 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/9 spratova

Odličan trosoban stan u kući 97m2, prvi sprat, Palilula, blizu škole Kole Ra

Tutinović podrum, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj... više

123.600€ (1 274 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

113.070€ (1 766 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju – Trosoban namešten stan, Dragiše Cvetkovića – Niš

Crveni pevac, Medijana, Niš

Prodaje se prostran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – ulica Dragiše Cvetkovića. Stan se nalazi na 9. spratu zgrade... više

155.000€ (1 823 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 9/12 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, kod Vojne bolnice

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, na odlicnoj lokaciji, u blizini Vojne bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije,... više

74.000€ (1 644 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 6/6 spratova

Prostran četvorosoban stan od 136 m² u Medoševcu - sa velikom terasom!

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju izuzetan četvorosoban stan, uknjižene površine136 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne porodične zgrade u mirnom i lepom... više

177.000€ (1 301 €/m²)

  • 4 soba
  • 136m²
  • 1/2 spratova