Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 563 oglasa

Na prodaju moderan stan – centar grada, 75 m²

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene... više

183.750€ (2 450 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 75m²
  • 8/8 spratova

Na prodaju trosoban stan na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 56,27 m², idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija.... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/3 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 66.91m2, 3.0

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji,... više

147.202€ (2 230 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Odličan 3.5 stan u novogradnji!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

173.100€ (2 404 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • .sprat

MODERAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART GREJANJE I VRHUNSKI MATERIJALI

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 51m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i... više

134.640€ (2 640 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 45,57 m² (sa lodjom), smešten na I, II ili III spratu. Stan se sastoji... više

80.500€ (1 750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju stan u centru Niša, 66m2

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

144.000€ (2 181 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 1/15 spratova

PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – CRVENI PEVAC / ČAIR

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 38 m², smešten na 3. spratu moderne novogradnje, na odličnoj lokaciji između Crvenog Pevca... više

99.000€ (2 605 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 53m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše funkcionalnošću... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju stan sa dve spavaće sobe na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se... više

94.500€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2/3 spratova

Nov 5.0 stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi... više

361.200€ (2 345 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju troiposoban stan- Svetosavski park

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića,... više

180.000€ (2 117 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 7/10 spratova