Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 563 oglasa

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.11... više

97.050€ (2 064 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

NA PRODAJU 3.5 STAN U LUX NOVOGRADNJI NA OBILICEVOM VENCU

Obilićev venac, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan površine 72,13m² u luksuznoj novogradnji dostupan na 2.,3.,6., i 7. spratu, na atraktivnoj lokaciji u centru Niša,... više

180.300€ (2 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • 3/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Luksuzan, prostran i sunčan porodični stan

Apelovac, Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

143.000€ (1 833 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Prodaje se komforan 3, 5-soban stan u blizini Čaira

Palilula, Niš

Na prodaju odličan 3,5-soban stan smešten na mirnoj lokaciji, a svega 5 minuta od Čair, što ga čini idealnim spojem urbanog života i svakodnevnog... više

120.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i... više

214.400€ (2 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Novogradnja, dvoiposoban stan 60m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u... više

110.000€ (1 833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja 31m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 31m², koji se nalazi na prvom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi... više

61.000€ (1 967 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

Uskoro useljiva novogradnja na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Useljivo u decembru 2026. Trenutno moguća samo gotovinska kupovina. Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvoiposoban stan površine... više

100.800€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/3 spratova

Kompletno renoviran i funkcionalan stan u centru grada – odmah useljiv

Centar, Crveni Krst, Niš

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje.... više

138.000€ (2 653 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/15 spratova

Top ponuda, prvoklasna novogradnja, duplex, 179,5m2, treći sprat, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,..... više

332.800€ (1 859 €/m²)

  • 4 soba
  • 179m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju jednosoban stan, 36m2, na atraktivnoj lokaciji

Bulevar Nemanjića Zona 3, Medijana, Niš

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola,... više

60.000€ (1 666 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 7.sprat