Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. i 2. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Sastoji se od: Uaznog... više

156.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan – 50m² Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 50m², idealan za život pojedinca, para... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 2/3 spratova

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Porodični stanovi (64–89 m²) Više spavaćih soba, prostrana... više

206.072€ (2 368 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4/5 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

204.000€ (1 961 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/7 spratova

Crveni pevac, Odličan 3.5 stan na top lokaciji!

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Crveni Pevac, Dom Zdravlja - Prodaje se 3.5 stan 72.2m2, na idealnom 3. spratu od 10. u zgradi sa liftom. Stan je u izvornom... više

148.500€ (2 062 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • 3/10 spratova

3.5. Centar, Kej, Lux stan 108m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za... više

216.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 55.32 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

102.900€ (1 870 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

82.769€ (1 881 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje

2.0, Dif, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Difa i Fakulteta... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4.sprat

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/8 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

105.700€ (1 761 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

92.630€ (1 890 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova