Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

Stan 88m² centar, blizina Grčke ambasade, 201700€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi su dva identična stana u izgradnji, površine po 88m², koja se nalaze na drugom i trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan se sastoji... više

201.700€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stana – Durlan (kod TC Roda), novogradnja, 67 m²

Durlan, Pantelej, Niš

U ponudi je trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu moderne stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

138.000€ (2 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 4.sprat

Luksuzan trosoban stan 66 m² – novogradnja, kompletno namešten

Medijana, Niš

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 66 m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno opremljen... više

165.000€ (2 462 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 5/7 spratova

Na prodaju namešten stan od 63m² u Nišu, 107.000e

Medijana, Niš

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅... više

107.000€ (1 698 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 4.sprat

Na prodaju stan u kući, površine 84m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan... više

93.000€ (1 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/2 spratova

Odličan 2.0 stan u neposrednoj blizini crkve Sv. Nikola

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće... više

101.000€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

196.300€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

180.750€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/7 spratova

3.5 Vagres Sity

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom... više

170.000€ (1 717 €/m²)

  • Garsonjera
  • 99m²
  • 3.sprat

Novogradnja 42m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m², koji se nalazi na drugom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

73.200€ (1 742 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

118.950€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 13/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

128.127€ (2 417 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 12/15 spratova