Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 560 oglasa

Odličan kompletno renoviran stan kod Gradske bolnice, 68m2, 8.sprat

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji kod Gradske bolnice. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/9 spratova

Jednosoban stan, 40 m2, na prestižnoj lokaciji

Medicinski fakultet, Medijana, Niš

Stan se nalazi u zgradi na uglu Dragiše Cvetkovića i Sremske ulice, odmah uz park Svetog Save i bulevarske pijace. Svetao. Dvostrano orijentisan... više

57.000€ (1 425 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/6 spratova

Stan Palilula 67m2, II sprat

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa... više

128.000€ (1 910 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/10 spratova

Stan u kući 122m2 sa lokalom 20m2 kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan u kući sa lokalom u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra... više

250.000€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Stan u Kuci 88m2

Apelovac, Palilula, Niš

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

77.350€ (878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

210.900€ (2 510 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 3/6 spratova

Dvosoban stan, 68m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju stan, uknjižene površine 68m2, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na 6-om, spratu zgrade stare gradnje bez lifta.... više

93.000€ (1 367 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 6/6 spratova

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

68.400€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

3.5 Vagres Sity

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom... više

170.000€ (1 717 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 2.sprat