Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1827 oglasa

Vidikovac, Vidikovački venac, 106m2, terasa, lođa ID#1543

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više

235.000€ (2 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 6/7 spratova

trosoban stan, 72m2, 2/5, adptibilan u četvorosoban ID#1602

Zeleni venac, Savski Venac, Beograd

Odličan, trosoban stan, lako adptibilan u četvorosoban, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj... više

299.000€ (4 152 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Toše Jovanovića , 3.0, 154m2, 271000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Na prodaju renoviran stan u poslovnoj zgradi, uknjižen kao poslovni prostor. Površine je 133m2 grejne plus 21m2 terasa. Idealno za poslovni... više

271.000€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 55m2, 150000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 5/11 spratova

nov, moze kredit, lux, kao dva zasebna stana ID#5710

Lion, Zvezdara, Beograd

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

STARI GRAD CENTAR 36m2 , 135000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN, KURSULINA, 110 M2, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

U srcu Vracara , Kursulinoj ulici prodajemo ovaj izuzetan salonski stan. Zgrada u kojoj se nalazi odise duhom stare kvalitetne gradnje sa... više

385.000€ (4 583 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 115m2 , (T) , 189900e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. uknjizen 1/2 TOME ROSANDICA više

189.900€ (1 651 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

Vračar, Slavija, Kralja Milutina, 3.0, 74m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 132336, XI/XII, klima, lift(2), telefon, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum,... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 11/12 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, -, 2.0, 49m2, 174600 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više

174.600€ (3 563 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova