Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Kuća u centru Niša, 54m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju.... više

149.500€ (2 768 €/m²)

  • 54m²
  • 1/2 spratova

Kuća Donji Komren sa pomoćnim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2... više

160.000€ (433 €/m²)

  • 369m²
  • Prizemlje

Tripleks u užem centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa... više

160.000€ (1 481 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • vp/3 spratova

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju plac 4450m2, Palilula Donjovlaška

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 4450m2 , uknjižen kao poljoprivredno zemljište . Plac se nalazi do same ulice na od placa 100 m nalazi se komunalna... više

69.000€ (15 €/m²)

  • 4450m²

Plac put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac koji se nalazi na putu za Donje Vlase, u neposrednoj blizini Hotela Svetlost. Plac se vodi kao poljoprivredno... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2314m²

Lokal, blizu Čaira

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u blizini Čaira i kliničkog centra, odličan za izdavanje. Nalazi se u novogradnji, u prizemlju, bez ulaganja, inače... više

298.000€ (1 763 €/m²)

  • 169m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara. Plac se nalazi u delu predviđenom za izgradnju poslovnih objekata i celom širinom izlazi na... više

255.000€ (37 €/m²)

  • 6732m²

Plac, Gornja Vrežina 1754m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina... više

75.000€ (42 €/m²)

  • 1754m²

Na prodaju zemljište 2100m2, Novo selo

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu, Naselje Deveti maj, površine 2100m2 tj. 21 ar. Nalazi se pored asfaltnog puta. Vodi se kao poljoprivredno zemljište.... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2100m²

Porodična kuća u Donjem Vlasu 200m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća... više

111.499€ (557 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Plac 15 ari, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1515m2. Nalazi se u delu koji je predviđen... više

55.000€ (36 €/m²)

  • 1515m²