Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Novogradnja 2.5, 67,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67.2m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan... više

127.680€ (1 905 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odlična porodična kuća 320m2, plac 476m2, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i... više

275.000€ (859 €/m²)

  • 320m²
  • 1/2 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 50.68m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji,... više

111.496€ (2 229 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.327€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 12/15 spratova

Četvorosobni stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

187.057€ (2 338 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 12/15 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 48,74m2-Treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

98.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 3/3 spratova

Plac, Industriska zona, prema Medoševcu

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni prema Medoševcu, pravougaonog oblika, na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju poslovnog objekta.... više

22.000€ (17 €/m²)

  • 1259m²

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Kuća, Brzi Brod

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u naselju Brzi Brod u neposrednoj blizini marketa, autobuskuh stajališta, škole... Kuća se sastoji od... više

120.000€ (521 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

104.360€ (1 768 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odličan trosoban stan, na mirnoj lokaciji

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Funkcionalan porodični stan na mirnoj lokaciji. Odlična povezanost sa gradom. Prodaje se komforan trosoban stan, savršen za porodični život.... više

133.900€ (1 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/4 spratova