Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Troiposoban stan, 84m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

81.700€ (1 339 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • 10/10 spratova

Plac - parcela, građ.zemljište, Popovac, površina 18380m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Popovcu. desetak minuta vožnje od centra grada, uknjižene površine 1,84 hektara. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

370.000€ (20 €/m²)

  • 18380m²

Plac, Donje Vlase, 833 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, površine 833 m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište. Vikend naselje. U okruženju ima objekata.... više

27.000€ (32 €/m²)

  • 833m²

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od... više

35.000€ (443 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac, površine 1100 m2, Lalinac

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u selu Lalinac, površine 1100m2. Uknjižen kao zemljište u građevinskom podrucju, pravilnog pravouganog oblika. Nalazi se u samom... više

11.000€ (10 €/m²)

  • 1100m²

Plac, površine 496m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 496m²

Lokal, Bubanj,19m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog... više

36.100€ (1 900 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje

Plac na putu za Popovac, građevinsko zemljište, 28 ari

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci... više

29.000€ (10 €/m²)

  • 2800m²

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

PLAC 14,5a u urbanom delu, Gabrovački put, 500m od Restorana Bolji Život

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac 14,5a u urbanom delu grada, do asfalta na Gabrovačkom putu, udaljen svega 500m od Restorana Bolji Život, sa izlazom na 2 glavne... više

35.000€ (24 €/m²)

  • 1450m²

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 71.01 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

132.080€ (1 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova