Za upit poslednji sprat Beograd pronađeno 1821 oglasa

VRACAR KALENIC 46m2 , 219000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno... više

219.000€ (4 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.5STANA NA VIDIKOVCU

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodajemo izuzetno dobrog rasporeda troiposoban stan, mereno 91 kvadrat, upisano u katastru 88 m2. je odlicnog rasporeda, poseduje odvojen spavaci... više

218.000€ (2 395 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • 13.sprat

Rakovica, Kneževac, Kneževačka , 2.0, 108m2, 119000 EUR

Kneževac, Beograd

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima... više

119.000€ (1 101 €/m²)

  • 2 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića, 103m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan... više

284.795€ (2 765 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 103m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STANA U NASELJU VOJVODE VLAHOVICA

Vojvode Vlahovica, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan od 40m2 u naselju Vojvode Vlahovica. Stan ima odlican raspored sa dve spavace sobe, dnevnom sobom, kuhinjom i kupatilom.... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • 5.sprat

Palilula, Profesorska kolonija - Ilirska, 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi... više

205.000€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/2 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 74m2 , T , 425000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 3.0, 73.73 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, cg, 2 lifta,... više

425.000€ (5 743 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 70m2, 259000 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više

259.000€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 2/10 spratova

Stari grad, Zeleni venac – Brankova 208m2

Centar, Stari Grad, Beograd

8.0, 208m2 plus dve terase, 5/5, triplex, EG, lift, podrum, interfon, ktv, renoviran. Brankova ulica je smeštena u epicentru grada, nadomak... više

580.000€ (2 788 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 208m²
  • 5/5 spratova

ZVEZDARA CVETKOVA PIJACA 61m2 , 210000e

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Odlicna novogradnja! Kvalitetno uradena zgrada korišcenjem najkvalitetnijih materijala. Stan je opremljen aluminijumski stolarijom sa roletnama... više

210.000€ (3 442 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stari grad, Dorćol - Dositejeva 50m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova