Za upit poslednji sprat Beograd pronađeno 1821 oglasa

IZVANREDAN 3.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

301.888€ (4 192 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5.sprat

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca, 87m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3.0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno... više

185.000€ (2 126 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

STAN ZEMUN GALENIKA 43m2 , T , 120000e

Galenika, Zemun, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat:... više

120.000€ (2 790 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina, 120m2

Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više

510.000€ (4 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 120m²
  • 1/4 spratova

Mladenovac, centar - Igmanska, 76m2

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban... više

95.000€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića, 113m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV,... više

300.000€ (2 654 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar, 37m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine... više

158.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere, 84m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više

235.000€ (2 797 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 4/10 spratova

Zvezdara, Crveni krst - Branka Krsmanovića, 66m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Branka Krsmanovića 2.5, 66m2, VPR/5, EG, interfon, podrum Kompletno renoviran dvoiposoban stan na pravom visokom prizemlju.... više

228.000€ (3 454 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • vp/5 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 39.80m2, III sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

127.500€ (3 269 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

RAKOVICA STARI KOSUTNJAK 53m2 , T , 125000e

Stari Kosutnjak, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

125.000€ (2 358 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat