Za upit placa pronađeno 3705 oglasa

Moderan stan u centru Jagodine - Mogućnost plaćanja na rate

Širi centar, Jagodina

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 6/6 spratova

Prodaja placa u Grošnici

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili... više

15.000€ (20 €/m²)

  • 720m²

Beograd - Barajevo, Beljina, dva placa

Beljina, Beograd

Beograd - Barajevo, Beljina Plac, poljoprivredno zemljište, 63.31 ar Na prodaju dve parcele jedna do druge u selu Beljina (opština Barajevo),... više

57.000€ (9 €/m²)

  • 6331m²

Prodaja placa u Trupalu 1920m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva placa u naselju Trupale. Jedan plac je površine 272 m2, dok je drugi 1648 m2. Parcele su spojene i izlaze na glavni, asfaltirani... više

41.240€ (21 €/m²)

  • 1920m²

Na prodaju tri placa u Ćupriji

Tonja, Ćuprija

Na prodaju tri placa u Ćupriji (Tonja) ukupne površine 85 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica na 341, 21 ar placa

Lozovik, Okolina, Jagodina

Vikendica na 3,412 hektara zemlje. Objekat ima 32m2. Mogucnosti su velike, pogledajte! više

42.000€ (2 100 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

PRODAJA PLACA 24 ARA – ZVEČKA - 33.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 23,82 ara u Zvečkoj. Plac ima prilaz sa dve ulice, što pruža odlične mogućnosti za pristup i organizaciju... više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA PLACA – NASELJE RIT – 7, 5 ARI

Panjevački Rit, Jagodina

Odlična prilika za izgradnju porodične kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Parcela je ravna i lako iskoristiva, sa dobrim prilazom.... više

11.250€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica, 50m2, 32ara placa, Osladić, Valjevska Kamenica

Valjevska Kamenica, Valjevo, Valjevo

Na prodaju vikend kuća u mestu Osladić, zaseok Andrići kod Valjevske Kamenice , udaljena je 30 km od Valjeva, na idealnom, mirnom, mestu za... više

31.000€ (620 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

PRODAJA PLACA – NASELJE RIT – 13, 5 ARI

Panjevački Rit, Jagodina

20.265€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća na 20a placa odmah pored izletišta Potok

Akva Park, Jagodina

Najveći potencijal ove nepokretnosti je sama lokacija, na samo 200 metara od Aqua parka i 100 metara od vodopada u izletištu Potok. Idealna... više

180.000€ (679 €/m²)

  • 265m²
  • .sprat

Lipovica, 607m2, 20 ari placa, uknjižena ID#1628

Lipovica, Barajevo, Beograd

Prodaje se kuća novije gradnje, vrlo kvalitetno građena u grubim radovima. Nalazi se na 23 km od centra Beograda, u mestu Lipovica na 100m od... više

320.000€ (527 €/m²)

  • 607m²
  • Suteren/2 spratova