Gornja Vrežina , Pantelej, Niš
Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više
105.000€ (350 €/m²)
Drenovac, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima... više
16.000€ (32 €/m²)
Centar, Paraćin
Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više
53.000€ (883 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više
53.000€ (410 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Na placu se nalazi stambena kuća sa garažom i letnjom kuhinjom, ukupne površine 182 m². Objekat je u procesu legalizacije. U prizemlju se nalaze... više
150.000€ (824 €/m²)
Vlasina Rid, Surdulica, Surdulica
Na prodaju potpuno renovirana kuća na Vlasinskom jezeru, 120m2 na 315 m2 placa, 400m od jezera. Kuća se sastoji od prizemlja koje čine dnevna... više
160.000€ (1 333 €/m²)
Bolnica, Ćuprija
Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više
70.000€ (546 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više
566.500€ (1 748 €/m²)
Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova
Dvojna kuća na placu od 7,14 ari, pri čemu se prodaje 1/2 kuće. Kuća se sastoji od podrumskog dela, prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. U... više
250.000€ (609 €/m²)
Paraćin
Prodaje se uknjizena kuca od 113m2 na 50 ari placa. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, opremljene... više
140.000€ (1 238 €/m²)
Zemun, Zemun, Beograd
Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja.... više
110.000€ (3 235 €/m²)
Sremčica, Čukarica, Beograd
U ponudi je plac na Ibarskoj magistrali. Uknjižen na dva vlasnika sa po 1/2 udela. Plac se trenutno vodi kao poljoprivredno zemljište i nalazi... više
200.000€ 0 €/m²)