Za upit Palilula central garden pronađeno 219 oglasa

KUČA ! DVE KUĆE NA PRODAJU! MLAKE!

Mlake, Sombor

U Mlakama, na 15 minuta od centra, prodaju se dve odvojene kuće: Prva kuća: Površine 139 m² na placu od 7 ari. Građena od čvrstog materijala,... više

154.500€ (1 111 €/m²)

  • 139m²
  • .sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

604.999€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U ZEPTERRI, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda.... više

279.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5707

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

ODLIČNA PRILIKA, KUĆA U BAČU!

Bač

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Zemun - Tošin bunar, 71m2 + GARAŽA

Tošin Bunar, Zemun, Beograd

Zemun - Tošin bunar 3.0, 71m2 (lođa), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju trosoban stan koji spaja mir, komfor i kvalitet... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

Stan 54m2 u blizini parka Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više

135.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 7/7 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova