Centar, Inđija
2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih... više
130.000€ (1 805 €/m²)
Šumice , Voždovac, Beograd
0.5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke... više
107.000€ (4 280 €/m²)
Bresnica, Kragujevac
Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.... više
298.000€ (925 €/m²)
Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više
120.000€ (670 €/m²)
Vele polje, Crveni krst, Niš
Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine... više
29.000€ (483 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, po strukturi troiposoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj... više
442.900€ (3 630 €/m²)
Žarkovac, Okolina, Sombor
KUĆA! ŽARKOVAC, na Somborskom putu, prodaje se kuća veličine 124m2 na placu od 844m2. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više
51.500€ (415 €/m²)
Golf naselje, Čukarica, Beograd
U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više
384.000€ (3 764 €/m²)
Autokomanda, Vozdovac, Beograd
Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više
310.999€ (3 658 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 153.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep... više
153.000€ (2 732 €/m²)
Popovica, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više
499.000€ (2 756 €/m²)
Blok 65, Beograd
U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa... više
713.400€ (5 800 €/m²)