Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Ekskluzivna prodaja kuće 250m2, Niška ulica

Suva reka, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat... više

170.000€ (680 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća na prodaju

Gloždak, Paraćin

Na prodaju kuća novije gradnje u mirnom delu grada,bez ikakvih ulaganja Kuća se prodaje sa svim stvarima više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

ODLIČNA PORODIČNA KUĆA!

Šikara, Sombor

KUĆA! Spratna 174m2 na placu od 479m2, nalazi se kod Rasadnika. U prizemlju su predsoblje iz koga se ide u kuhinju sa trpezarijom sa izlazo... više

98.000€ (563 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

KOMPLETNO RENOVIRANA KUĆA 3 km OD DESPOTOVCA

Miliva, Okolina, Despotovac

Prodaje se kompletno renovirana kuća u selu Miliva, na samo 3 km od Despotovca. Idealna prilika za porodični život u mirnom okruženju ili kao... više

59.000€ (867 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Sremski Karlovci , Zanoš - Ekskluzivna porodična kuća ID#3000054

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor.... više

679.800€ (5 395 €/m²)

  • 126m²

Kuća, Donji Adrovac

Donji Adrovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u selu Donji Adrovac, Aleksinačka opština (6 km od Aleksinca). Kuća je površine 51 m2, nalazi se na placu... više

21.000€ (411 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje

Kuća 209m2, plac 17a, Grabovac, Obrenovac - 247.000e

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude za prodaju prelepu kuću, kompletno opremljenu sa svim neophodnim pomoćnim objektima u mestu Grabovac kod Obrenovca. Dvorišni... više

247.000€ (1 181 €/m²)

  • 209m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

Retko u ponudi, izvanredna kuća 560m2, 650m2 plac, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena... više

460.000€ (821 €/m²)

  • 560m²
  • 1/2 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 499000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više

499.000€ (2 756 €/m²)

  • 181m²

KUĆA-STAPAR

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni... više

65.000€ (300 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Petrovaradin

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

više

395.850€ (1 552 €/m²)

  • 255m²
  • .sprat

- vrnjacka banja sf 2593

Raj, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja Raj nova kuća 300m2 bruto na placu od 4 ara vlasnik 1\1. Kuća je gradjena sa dozvolom u procesu je ozakonjena. Lokacija taj oko... više

260.000€ (866 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Barajevo, Barajevo, Gaj, Kuća, 255m2, 195000 EUR

Barajevo, Beograd

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više

195.000€ (764 €/m²)

  • 255m²

Vertikala kuće, Voždovac, kod bioskopa, 130m2 / 2, 67ari ID#1564

Centar, Voždovac, Beograd

Na odličnoj lokaciji, u zoni porodične gradnje, nalazi se ova vertikala kao većinsko vlasništvo kuće (17/24 idealnih delova), građene 60-tih... više

275.000€ (2 235 €/m²)

  • 123m²
  • Suteren/1 spratova

PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! Kuća na ODLIČNOJ lokaciji – idealna za stanov

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Na prodaju kuća kod Kliničkog centra

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna... više

260.000€ (2 000 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje/2 spratova

- crna gora sf 2393

Budva

Na prodaju vila sa parking mestom. Privatni bazen od 15m². Površina placa: 230m² Površina kuće: 113,90m² 1. sprat: trpezarija, kuhinja, stepenište,... više

495.000€ (4 342 €/m²)

  • 114m²
  • /3 spratova