Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Kuća 129m2, 6 ari placa, Barič, Obrenovac - 53.000€ (HITNA PRODAJA)

Barič, Obrenovac, Beograd

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više

53.000€ (410 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Lepa kućica u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje: spratna kućica u Boljevcima (na pet minuta od prevoza) od 70m2 / Pr+Pot/ na 24 ara placa kultivisanog raznim... više

160.000€ (2 285 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Grocka - Avala, 352m2

Grocka, Beograd

Grocka - Avala kuća, 352m2, PR+I+PTK, tri garaže, struja, voda, kanalizacija, plac 8.40 ari Luksuzna kuća sa bazenom i tri garaže na placu... više

675.000€ (1 917 €/m²)

  • 352m²
  • Prizemlje/2 spratova

Okolno mesto, Vrbica, -, Kuća, 250m2, 190000 EUR

Vrbica, Aranđelovac

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,... više

190.000€ (760 €/m²)

  • 250m²

KUĆA U STROGOM CENTRU – IDEALNA ZA PORODIČNI ŽIVOT ILI POSLOVNI PROSTOR

Centar, Ćuprija

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti.... više

95.000€ (497 €/m²)

  • 191m²
  • Prizemlje

Kuća Pr+Pk

Sarina Međa, Jagodina

Može zamena za dvosoban stan u Jagodini ili jedan manji u Kragujevcu. više

159.999€ (1 230 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

PRODAJA, KUCA OD 150M2 NA 4 ARA PLACA, ZVEZDARA

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Na prodaju novija, potpuno namestena kuca, sa velikim dvoristem i zelenilom. Kuca je uknjizena, vlasnistvo 1/1, 125m2 neto, ( 150m2 bruto ),... više

395.000€ (2 633 €/m²)

  • 150m²

Nova spratna kuća u miru Kočinog sela – Vaša prilika za idealan dom! Spuš

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine.... više

56.000€ (370 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

Na prodaju seosko domaćinstvo

Lešje, Okolina, Paraćin

Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje ,udaljeno od Paraćina 10km .Samo domaćinstvo ima uredne papire ,na kući je radjen potpuno... više

35.000€ (330 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 16.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

16.000€ (400 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

PRODAJEMO VISENAMENSKU KUCU NA VOZDOVCU

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Kvalitetno gradjena visenamenska kuca na placu od 6 ari, pozicionirana tako da se u frontalnom delu ka ulici nalazi prostrani parking prostor... više

1.350.000€ (2 250 €/m²)

  • 600m²

Na prodaju – Luksuzna porodična kuća

Bolnica, Ćuprija

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće... više

210.000€ (446 €/m²)

  • 470m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižena prizemna kuća ID#3000113

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice. Izdvajamo iz ponude novu uknjiženu prizemnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Na placu površine 600m2 nalazi se kuća površine... više

381.100€ (3 928 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Četvorosobna kuća CORTANOVCI, 82400€

Cortanovci, Čortanovci

Uknjižena kuča u Čortanovcima, na placu od 442 m2. Nije moguća kupovina preko stambenog kredita. Spolja je postavljena PVC stolarija, dok je... više

82.400€ (686 €/m²)

  • 120m²

Kuća na 20a placa odmah pored izletišta Potok

Akva Park, Jagodina

Najveći potencijal ove nepokretnosti je sama lokacija, na samo 200 metara od Aqua parka i 100 metara od vodopada u izletištu Potok. Idealna... više

180.000€ (679 €/m²)

  • 265m²
  • .sprat

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Knić, kuća sa ugostiteljskim objektima na placu površine 1500 m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću površine 132 m2 na placu od 15 ari. Od centra Knića udaljena je 500 m, smeštena u lepom i mirnom kraju koji pruža... više

103.000€ (780 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje