Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u strogom centru Bujnovca u mirnom i porodičnom okruženju. Ova porodična kuća nalazi se na placu ukupne... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • /7 spratova

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Herceg Novi, Topla 2 - Dobra prilika - Apt / Hotel 1300m2 ID#1533

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Nikole Ljubibratića, u kraju poznatom kao Topla 2, na Opštini Herceg Novi, Crna Gora, MAGNAT prodaje plac od... više

999.999€ (1 999 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Četvorosobna kuća FUTOG, 430000€

Futog, Futog

Prelepa kvalitetna kuća i mirnom delu Futoga+++Agencijska oznaka 3091390 - Cena kuće je 430000 + agencijska provizija 3 %Prelepa kvalitetna... više

430.000€ (1 686 €/m²)

  • 255m²

Kuća/Vrbovo/Vladičin Han

Vladičin Han

Kuća čvrste gradnje ukupne P-220 m2 na placu od 13,5 ar do samog magistralnog puta Vranje-Vladičin Han u mestu Vrbovo. Kuća je spratnosti prizemlje... više

60.000€ (272 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

ODLIČNA NEKRETNINA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na odličnoj lokaciji duž Apatinskog puta, nadomak Centra grada, nalazi se objekat 250m2, kuća od čvrstog materijala, stambenog... više

147.500€ (590 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA! SOMBOR!

Mlake, Sombor

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više

40.000€ (512 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Trosobna kuća RAKOVAC, 123600€

Rakovac, Novi Sad

Agencijska oznaka 3060878 - Uknjižena novija kuća u Rakovcu.Dole velika dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom + kupatilo na spratu 2 sobe + kupatilo... više

123.600€ (908 €/m²)

  • 136m²

- bar bjeliši crna gora sf 2037

BJELIŠI, Bar

Kuća na placu od 250m2 plus plac od 107m2, sastoji se od dva stana( sa dva posebna strujomera). na 6min kolima do mora ag provizija 2% više

140.000€ (560 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 100000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091104 - Cena je 100 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižena kuća od 75m2 u mirnom delu Čardaka. Starija kuća je funkcionalna... više

100.000€ (671 €/m²)

  • 149m²

SARMANTNA GRADSKA KUCA U NAJLEPSEM DELU VRACARA

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Sarmantna gradska kuca, tipicna za vreme svog nastanka, nalazi se u prelepom dvoristu sa starim stablima ukupne povrsine 276m2 odn. 2,7 6ari.... više

450.000€ (4 455 €/m²)

  • 101m²

RAJ NA ZEMLJI – 2, 5 HEKTARA ČISTE PRIRODE I POTENCIJALA

Siokovac, Okolina, Jagodina

Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Savski venac, centar - Kneza Miloša, 620m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Kneza Miloša kuća, 620m2, terase, Po+PR+I+Ptk, CG, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaže, struja,... više

9.000.000€ (14 516 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje/2 spratova

Seosko imanje u Šantarovcu, Jagodina

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Kuća, Soko Banja

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju kuća u naselju koje se nalazi na par kilometara od Soko Banje. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, s obzirom... više

87.000€ (414 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća KAC, 280000€

Kac, Kać

Agencijska oznaka 3074421 Na prodaju, izvanredna, uknjižena kuća u Kaću. Kuća se sastoji od podruma koji je ispod cele kuće. U odličnom je stanju... više

280.000€ (933 €/m²)

  • 300m²

Na prodaju porodično imanje kod Stragara

Ovsište, Topola, Topola

Prodaje se porodično imanje sa kućom i okućnicom u selu Blaznava kod Stagara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta, ima 200m2 stambenog prostora... više

700.000€ (3 500 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova