Za upit Novi Sad gaj pronađeno 1266 oglasa

Novi Sad, Veternik, Dragoslava Srejovića, 4.0, 155m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 104340, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Porodicna... više

250.000€ (1 612 €/m²)

  • 155m²

Novi Sad, Kovilj, , 5.0, 303m2, 210000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116076, 8.9a, spratna, 1, terasa, uknjizen, fasada dobra, dvoriste/basta. **PRODAJE SE PORODICNA KUCA U KOVILJU – MIR, PRIRODA... više

210.000€ (693 €/m²)

  • 303m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Alibegovac, 40a, 300000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 115386, uknjizen. Prodajem dva placa na Alibegovcu . Plac od 3527m2 i plac od 411m2 . Pored placeva struja, voda a ni gas nije... više

300.000€ (75 €/m²)

  • 4000m²

Prodaja stanova Novi Sad – Lux trosoban stan 96m² na Telepu sa uračunatim p

Telep, Novi Sad

Na prodaju je lux trosoban stan površine 96 m² u novogradnji na Telepu, jednoj od najtraženijih i najbrže rastućih lokacija u Novom Sadu. Ovaj... više

309.000€ (2 131 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 145m²
  • .sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA oktobar

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

47.000€ (2 350 €/m²)

  • Garsonjera
  • 20m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Liman I - Uknjižen dvosoban stan ID#1001167

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

175.100€ (2 824 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Stanovi na prodaju Novi Sad - Centar, Riblja pijaca | Vrhunski kvalitetan dvoso

Centar, Novi Sad

Nudimo vam vrhunski dvosoban stan na prodaju u centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, Dunavske ulice, Dunavskog parka i Keja.... više

168.920€ (2 912 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Kej - Uknjižen troiposoban stan ID#1001012

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan troiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

302.050€ (3 553 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Liman III - Uknjižen dvosoban stan ID#1001186

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Uknjižen, odličan dvosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak... više

153.800€ (2 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 4/13 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 132000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102932, cena nekretnine je 132.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 40 m2, dvosoban, četvrti sprat od pet.Nova... više

132.000€ (3 300 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 73m2, 200000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 115387, 7.2a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Prodajem stariju kucu od 73m2 od... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 73m²

Trosoban stan NOVI SAD, 293250€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

293.250€ (3 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova