Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Na prodaju uknjižen plac u Donjim Vlasima – Palilula

Palilula, Niš

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine:... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća, Čalije, 79m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim... više

230.000€ (2 911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Lokal, novi podzemni, 27 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu površine 27 m2. Pogodan za razne delatnosti. Lokal se nalazi u blizini fontane. Poseduje sopstveni... više

125.000€ (4 629 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Niš, Palilula, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen... više

68.000€ (680 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Poslovni prostor, Crveni pevac, 56 m2, cg !

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor u blizini Voždove škole. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade, sa posebnim ulazom, ulično... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Ravni Do, Šumsko zemljište

Ravni do, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Ravnom Dolu površine 3717 m2. Plac je uknjižen kao šumsko zemljište kao svojina 1/1.... više

7.500€ (2 €/m²)

  • 3717m²

Plac, površine 8457m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 8457m2, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je... više

87.000€ (10 €/m²)

  • 8457m²

Plac u Gabrovcu, 1439m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u ataru sela Gabrovac. Plac je površine 1439m2 i uknjižen je kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravilnog pravougaonog oblika... više

13.500€ (9 €/m²)

  • 1439m²

Plac za gradnju , Čamurlija, 2482m2, Preko puta Nišekspresa

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Čamurliji, preko puta Nišekspresa uknjižene površine 2482 m2. Plac se nalazi u građevinskom području, u naseljenom delu.... više

24.999€ (10 €/m²)

  • 2482m²

Novogradnja 26m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju garsonjera površine 26m², koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na... više

47.500€ (1 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja 1.5, 37.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 37.5 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

71.250€ (1 925 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 1/4 spratova

Funkcionalan dvoiposoban stan sa terasom

Somborska, Pantelej, Niš

Dvoiposoban stan u izgradnji – 56,27 m² sa balkonom U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 56,27 m² (sa balkonom), dostupan na... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova