Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Na prodaju luksuzan stan 52m² – 2 spavaće sobe, terasa, kompletno opremljen

Palilula, Niš

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje... više

123.500€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/3 spratova

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Funkcionalni stanovi za parove (47–60 m²) Dnevna soba sa... više

138.674€ (2 350 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Plac 928 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac gradsko građevimsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju stambenog ili poslovnog... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 928m²

Lepa porodična kuća, 300m2, 3.65 ara placa, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Četvorosoban lux stan na Panteleju, četvrti sprat, namešten

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i... više

210.000€ (1 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 199m²
  • 4/5 spratova

Odličan plac za gradnju od 1165m2 na Bulevaru Svetog Cara Konstantina u blizin

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1165m2,... više

198.050€ (170 €/m²)

  • 1165m²

Na prodaju 2.5 stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene... više

107.000€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 14/15 spratova

Na prodaju trosoban stan 104m²- Palilulska rampa

Palilula, Niš

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m²... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju četvorosoban stan – luksuzna novogradnja, Crveni pevac (blizina F

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

195.800€ (2 225 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 1/6 spratova

Prodaja četvorosobnog stana 91m² – luksuzna novogradnja u centru Niša na O

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi... više

200.000€ (2 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • 4/7 spratova

Na prodaju lokal u novogradnji- Duvaniste

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novogradnji u naselju Duvanište, u veoma prometnoj ulici, lako uočljiv i pogodan za različite delatnosti: kancelariju, ordinaciju,... više

132.000€ (1 590 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje/4 spratova