Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/8 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

105.700€ (1 761 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

92.630€ (1 890 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Stan 88m² centar, blizina Grčke ambasade, 201700€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi su dva identična stana u izgradnji, površine po 88m², koja se nalaze na drugom i trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan se sastoji... više

201.700€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stana – Durlan (kod TC Roda), novogradnja, 67 m²

Durlan, Pantelej, Niš

U ponudi je trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu moderne stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

138.000€ (2 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 4.sprat

Luksuzan trosoban stan 66 m² – novogradnja, kompletno namešten

Medijana, Niš

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 66 m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno opremljen... više

165.000€ (2 462 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 5/7 spratova

Na prodaju namešten stan od 63m² u Nišu, 107.000e

Medijana, Niš

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅... više

107.000€ (1 698 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 4.sprat

Kuća, Crveni pevac, 270m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje kod Crvenog pevca u blizini Dom zdravlja. Lokacijski pogodno za kliniku, predstavništva, različite,... više

400.000€ (1 481 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Plac na Matejevačkom putu 698 m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Matejevačkom putu 698 m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini autoputa, restorana Romansa, do same ulice .Plac je gradsko... više

139.200€ (199 €/m²)

  • 698m²

Kuća u izgradnji u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u izgradnji u naselju Nikole Tesle. Kuća se nalazi na placu površine 280m2. Izgradjena je kvallitetnim materijalom uz poštovanje... više

155.000€ (1 115 €/m²)

  • 139m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan u kući, površine 84m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan... više

93.000€ (1 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/2 spratova

Novoizgrađena, luksuzna kuća na Panteleju, 175 m2, dvorište 550 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom... više

450.000€ (2 571 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova