Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Plac, površine 1760m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 1760m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u neposrednoj blizini druge česme i asvaltnog puta,... više

20.500€ (11 €/m²)

  • 1760m²

Dvosoban stan kod Gradske bolnice, 50 m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog... više

103.100€ (2 062 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 14/16 spratova

Plac, voćnjak, kod Gornjeg Matejevca, 1.810 m2

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju. Uknjižen,... više

20.000€ (11 €/m²)

  • 1810m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

132.900€ (1 772 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 40.92m2, 1.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji,... više

94.116€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Plac, površine 942m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 942m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice.... više

21.000€ (22 €/m²)

  • 942m²

Kuća Donji Komren

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine... više

141.000€ (750 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Lokal od 70m2 na odličnoj lokaciji

Medijana, Niš

Prodaje se lokal, 70m2, u prizemlju zgrade u blizini parka Čair, u vitalnom delu grada između centra i Crvenog pevca, pogodan za više delatnosti.... više

144.000€ (2 057 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, Ledena stena, odlična lokacija, 7317 m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetan plac u blizini Minovog naselja, na Ledenoj steni, površine 7317m2. Pogodan za izgradnju manjeg naselja sa modernim stambeno... više

1.830.000€ (250 €/m²)

  • 7317m²

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

Garsonjera u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više

68.450€ (1 850 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 3/4 spratova

Odličan 4.0 stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, prodaje se odličan porodični stan 101m2, na 3. spratu od 8, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje... više

240.000€ (2 376 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova