Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve... više

101.970€ (2 317 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 44m²
  • 7/14 spratova

Trosoban, Duvanište, peti sprat, lift

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom... više

140.000€ (1 944 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Kuća u Supovcu, 176 m2 na 14 ari placa

Supovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više

37.100€ (210 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Kuća 83 m2 sa dvorištem, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u naselju Nikola Tesla, površine 83m2 na placu od 279 m2, 60.000e. Kuća je čvrste gradnje, betonske ploče i stubovi, i sastoji... više

60.000€ (722 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Stambeno-poslovni objekat na putu ka Malošištu, 200 m2, plac 3.439 m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju novoizgrađeni stambeno - poslovni objekat, u osnovi 100 m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj) parceli od 3.439... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju plac, površine 11938m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 11938m2, ulazni front oko 71m, dužina oko 164m,... više

382.016€ (32 €/m²)

  • 11938m²

Odličan lokal 176m2, top lokacija, centar, kod opštine

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Objekat je ukupne površine 176m2, u osnovi 71m2.... više

570.000€ (3 238 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vila sa bazenom u srcu Niša – Vaša oaza mira i poslovna prilika na Obiliće

Medijana, Niš

Retka prilika na tržištu - Zaboravite na gradsku gužvu dok uživate pored sopstvenog bazena u strogom centru grada. Ova nekretnina od 290m² nudi... više

380.000€ (1 310 €/m²)

  • 290m²
  • 1/2 spratova

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Izuzetan stambeno poslovni objekat, bruto 400m2, plac 3.62ara, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena... više

330.000€ (804 €/m²)

  • 410m²
  • 1.sprat

Parking mesto na parceli, Palilula

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju parking mesto na otkrivenoj parceli, 3.700e. Nalazi se u blizini Vagres city-a i standardnih je dimenzija. Ovo je samo deo naše... više

4.200€ (525 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje