Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Odlična stambeno poslovna kuća, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život,... više

392.000€ (859 €/m²)

  • 456m²
  • 1/2 spratova

Poslovno stambeni objekat, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u Niškoj Banj 450 m2 plus 50m2 atomskog skloništa, koja se nalazi u užem krugu na oko 300m od centra, na placu od 13 ari i... više

500.000€ (1 000 €/m²)

  • 500m²
  • 2.sprat

Prodaje se parcela u blizini vinoskog podruma Malča. Parcela je trenutno poljo

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela od 935m2, pogodna za izgradnju kuće ili vikendice. U blizni su kuće i dostupni su svi priključci , za struju vodu i kanalizaciju.... više

16.000€ (17 €/m²)

  • 935m²

Lokal, Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor.... više

27.000€ (1 687 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

Tripleks, Bulevar Nemanjića, 200m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje,... više

170.000€ (850 €/m²)

  • 4 soba
  • 200m²
  • 4/6 spratova

Kuća u naselju Ženeva

Ženeva (Devizno naselje), Niška banja, Niš

Prodaje se prizemna kuća u naselju Ženeva u blizini Niške Banje. Plac na kome se nalazi kuća je 244 m2. Površina pod objektima je 96m2. Dvorište... više

39.000€ (406 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac u Donjem Međurovu površine 5400m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 5400m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta,... više

78.000€ (14 €/m²)

  • 5400m²

Plac u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju... više

21.000€ (65 €/m²)

  • 320m²

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene. Prema informaciji o lokaciji stepen izgrađenosti... više

188.000€ (30 €/m²)

  • 6070m²

Plac Merošina 2119m2

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju odličan plac u Merošini površine 2119m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravougaonog oblika. Privatna svojina 1/1.... više

34.000€ (16 €/m²)

  • 2119m²

Dvoiposoban stan u centru 107000 eura

Centar, Medijana, Niš

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik,... više

107.000€ (1 597 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju četvorosobni stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu... više

204.900€ (2 468 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova