Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Kuća u Zaplanjskoj Toponici, Gadžin Han, 315 m2, plac 648 m2

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju kuća u Zaplanjskoj Toponici, na tri etaže, pored asvalta, sa potrebnim priključcima, započeta kao objekat za proizvodnu... više

36.000€ (114 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje/3 spratova

Parcela 6263m2 u selu Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcea pravilnog pravouganog oblika širine oko 40m2 dužine 155m2. Parcela je površine 6263m2. Nalazi se izmedju autoputa i naseljenog... više

31.000€ (4 €/m²)

  • 6263m²

Plac u Donjem Vlasu, 1857m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 1857m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (4 €/m²)

  • 1857m²

Poslovno magacinski prostor, 907 m2 na 21 ari placa

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju magacinsko-poslovno prostor na Bubnju, 907 m2,na 21 ari placa. Objekat se sastoji od prizemnog dela koji čini magacinski prostor... više

280.000€ (270 €/m²)

  • 1036m²
  • Prizemlje

4.0.Pravni Fakultet, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život,... više

180.000€ (1 651 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 4.sprat

Na prodaju plac, površine 3579 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais. U blizini Toponičkog puta. Ukupna površina placa je 3579m2. Velika parcela pogodna za neku... više

29.000€ (8 €/m²)

  • 3579m²

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Plac, na putu za s. Kamenica, 1289 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 1289 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen... više

9.000€ (6 €/m²)

  • 1289m²

Plac Gabrovački put, Kafana Žirado

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac na Gabrovačkom putu, odličan za izgradnju neke kuće, brvnare, montažnog objekta i slično sa pogledom na grad.... više

36.000€ (7 €/m²)

  • 5096m²

Salonski stan u srcu grada, 3.5, 142 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan na jednoj od najlepših gradskih lokacija, u blizini Čaira i Saborne crkve,142 m² . Stan se nalazi na drugom spratu... više

276.000€ (1 943 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 142m²
  • 2.sprat

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

174.285€ (1 874 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/2 spratova

Plac, Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pravougaonog oblika (28.5x291), na putu za Trupale (300 metara od asfaltnog puta). Ukupna površina placa... više

249.000€ (30 €/m²)

  • 8300m²