Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Trosoban stan kod Saborne crkve, 72m2, CG

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju lep i funksionalan stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Saborne crkve. Stan je uknjižene površine 72m2 i nalazi se na... više

140.000€ (1 944 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/6 spratova

Plac, površine 494m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 494m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 494m²

Plac Gabrovački put, Kafana Žirado

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac na Gabrovačkom putu, odličan za izgradnju neke kuće, brvnare, montažnog objekta i slično sa pogledom na grad.... više

36.000€ (7 €/m²)

  • 5096m²

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

174.285€ (1 874 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/2 spratova

Plac, Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pravougaonog oblika (28.5x291), na putu za Trupale (300 metara od asfaltnog puta). Ukupna površina placa... više

249.000€ (30 €/m²)

  • 8300m²

Plac 6200m2 u Niškoj Banji

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se 6200 m2, gradsko-građevinsko zemljište u Niškoj Banji, Zemljište u ovom delu je pretežno namenjeno izgradnji sportskih i ugostiteljskih... više

310.000€ (50 €/m²)

  • 6200m²

Plac za gradnju vikendice u Proseku, 944 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, pogodan za gradnju vikendice ili kuće za stanovanje, na atraktivnoj, osunčanoj... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 944m²

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2783m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. Pored placa je prilaz - put, koji nije asvaltiran.... više

250.000€ (89 €/m²)

  • 2783m²

Plac za gradnu, pored glavnog puta, Prva Kutina, 3.644 m2

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju gradsko građevinsko zemlište koje čine dve parcele pored glavnog asfaltnog puta, pogodno za gradnju objekata različitih... više

80.000€ (21 €/m²)

  • 3644m²

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 592 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište koji se sastoji od dve parcele ukupne površine 592 m2. Nalazi se... više

26.000€ (43 €/m²)

  • 592m²

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, plac 10,5 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom... više

165.000€ (634 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje