Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Plac u poslovnoj zoni, 3108 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, u poslovnoj zoni. Ukupna površina placa je 3108m2, ulazni front je oko 38m2, dubina oko 80m. Asfaltni prilaz, komunalije... više

33.000€ (10 €/m²)

  • 3108m²

Novogradnja, Marger stan 79m2, povraćaj pdva

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola,... više

203.500€ (2 575 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 1/4 spratova

Plac, Donje Vlase, 2615m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 2615m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

39.000€ (14 €/m²)

  • 2615m²

Odlična ponuda, plac 3,81ar, Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u naselju Šljaka. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

31.000€ (81 €/m²)

  • 381m²

Kuća u Zaplanjskoj Toponici, Gadžin Han, 315 m2, plac 648 m2

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju kuća u Zaplanjskoj Toponici, na tri etaže, pored asvalta, sa potrebnim priključcima, započeta kao objekat za proizvodnu... više

36.000€ (114 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje/3 spratova

Parcela 6263m2 u selu Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcea pravilnog pravouganog oblika širine oko 40m2 dužine 155m2. Parcela je površine 6263m2. Nalazi se izmedju autoputa i naseljenog... više

31.000€ (4 €/m²)

  • 6263m²

Plac u Donjem Vlasu, 1857m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 1857m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (4 €/m²)

  • 1857m²

Poslovno magacinski prostor, 907 m2 na 21 ari placa

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju magacinsko-poslovno prostor na Bubnju, 907 m2,na 21 ari placa. Objekat se sastoji od prizemnog dela koji čini magacinski prostor... više

280.000€ (270 €/m²)

  • 1036m²
  • Prizemlje

4.0.Pravni Fakultet, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život,... više

180.000€ (1 651 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 4.sprat

Na prodaju plac, površine 3579 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais. U blizini Toponičkog puta. Ukupna površina placa je 3579m2. Velika parcela pogodna za neku... više

29.000€ (8 €/m²)

  • 3579m²

Na prodaju plac, površine765 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 765m2. Vodi se kao poljoprivredno... više

9.000€ (11 €/m²)

  • 765m²

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova