Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

Plac u Gabrovcu, 3031m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u ataru sela Gabrovac. Plac je površine 3031m2 i uknjižen je kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravilnog pravougaonog oblika... više

32.000€ (10 €/m²)

  • 3031m²

Poslovni prostor 60m2, u Knjaževačkoj

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se poslovni prostor površine, uknjiženih 48 a realnih oko 60m2 plus oko 20 m2 pod nadstrešnicom. Lokal je pogodan za različite namene.... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Plac, Jelašnički put

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19... više

40.000€ (21 €/m²)

  • 1900m²

Plac sa kućom za rušenje u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice.... više

21.000€ (420 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Porodična kuća sa imanjem Čokot

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine... više

98.000€ (680 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

169.250€ (1 880 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Plac 643m2 sa objektom u izgradnji 360m2

Podvinik, Pantelej, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljište, na Podviniku, blizu Matejevačkog puta, površine 643m2 sa objektom u izgradnji, u sivoj fazi,... više

74.000€ (115 €/m²)

  • 643m²

Plac, Vinik-Kamenica, 2248 m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 2248 m2. Plac se nalazi pre ulaska u selo Kamenica, oko 500 m od asfaltnog puta, uknjižen kao gradsko građevinsko... više

15.000€ (6 €/m²)

  • 2248m²

Stan u Panteleju 75m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan na Panteleju od 75m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan se... više

131.500€ (1 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1.sprat

Plac 2100m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 2100m2, poljoprivredno zemljište, izlazi na dva katastarska puta, pravilnog pravougaonog oblika.... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2100m²

Na prodaju parcela pod šumom u Berbatovu, 3724m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju parcela pod šumom 3724m2. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš... više

12.200€ (3 €/m²)

  • 3724m²